Organisasi Persekutuan Pengakap Malaysia WP Kuala Lumpur 2021

CUBSCOUTS.MY memperkenalkan barisan kepimpinan PPM Wilayah persekutuan Kuala Lumpur bagi tahun 2021.

  • Datuk Haji Zakran Bin Abdul Manan
    Ketua Pesuruhjaya Pengakap Negeri
    ___________________________________
  • Sharudin Bin Abd Hadi
    Timbalan Ketua Pesuruhjaya Pengakap Negeri
    ___________________________________
  • Zamri Bin Saiman
    Pesuruhjaya Pentadbiran Negeri
    ___________________________________
  • Mohd Hilmi Bin Abu Bakar
    Pesuruhjaya Program Negeri
    ___________________________________
  • Marwan Bin Mohammad
    Pesuruhjaya Latihan Negeri
    ___________________________________
  • Maisara Adibah Binti Zolkifli
    Setiausaha Pentadbiran Negeri
    ___________________________________
  • Ismail Bin Ibrahim
    Setiausaha Program Negeri
    ___________________________________
  • Azri Bin Awalludin
    Setiausaha Latihan Negeri 1
    ___________________________________
  • Chong Beng Ming
    Setiausaha Latihan Negeri 2
    ___________________________________
  • Radien Bin Bohari
    Penolong Pesuruhjaya Negeri (Pengakap lebah)
    ___________________________________
  • Nur Idayu Binti Mat Jusoff
    Penolong Pesuruhjaya Negeri (Pengakap Kanak-Kanak)
    ___________________________________
  • Abdul Halim Bin Nanyan@Othman
    Penolong Pesuruhjaya Negeri (Pengakap Muda)
    ___________________________________
  • Chan Zi-Lie
    Penolong Pesuruhjaya Negeri (Pengakap Remaja)
    ___________________________________
  • Muhammad Rahimi Bin Mahmud
    Penolong Pesuruhjaya Negeri (Pengakap Kelana)
    ___________________________________
  • Ahmad Hafzan Bin Hassan
    Penolong Pesuruhjaya Negeri (Pengakap Khas)
    ___________________________________
  • Fadzil Bin Abas
    Penolong Pesuruhjaya Negeri (Anugerah)
    ___________________________________
  • Darryn Chiew Kin Yan
    Penolong Pesuruhjaya Negeri (Pembangunan dan Perundangan)
    ___________________________________
  • Mohd Fairuz Bin Salleh
    Penolong Pesuruhjaya Negeri (Pematuhan Pengurusan)
    ___________________________________
  • Karthik Govindarajoo
    Penolong Pesuruhjaya Negeri (Pengurusan Kewangan)
    ___________________________________
  • Howard Lai Hong Yang
    Penolong Pesuruhjaya Negeri (Ekonomi)
    ___________________________________
  • Mohd Azraie Bin Md Yusof
    Penolong Pesuruhjaya Negeri (Profail Kepengakapan Negeri)
    ___________________________________
  • Darren Wan Jie Kang
    Penolong Pesuruhjaya Negeri (Kumpulam Terbuka dan SJK)
    ___________________________________
  • Dzulfikar Kamal Bin Kamarudin
    Penolong Pesuruhjaya Negeri (Teknologi Maklumat)
    ___________________________________
  • David Ong
    Penolong Pesuruhjaya Negeri (Antarabangsa)
    ___________________________________
  • Abdullah Sani Bin Hillaluddin
    Penolong Pesuruhjaya Negeri (Pengurusan Risiko)
    ___________________________________
  • Mohd Abrar Bin Mohd Noor
    Penolong Pesuruhjaya Negeri (Pengakap Udara)
    ___________________________________

Leave a Comment

× How can I help you?